| Alexandra. a întrebat:

Buna TPU`isitilor!:Xlaughing
Pe 31 este ziua matusii mele, si varamea ma tot sacaie sa ii dau idei de cadouri facute manual sau pe calculator.
Ce sugestii imi puteti da?happy

Răspuns Câştigător
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Sa ii scrie o felicitare cu ceea ce simte pentru ea si sa ii fc un desen frumos
Sa ii faca o vaza cu lalele din hartie si sa scrie un mesaj dragut pe un biletel(click aici si vezi cum se fc lalelele http://www.trilulilu.ro/davyd3scu/a62ddf21072cf2)

Sper ca te-am ajutat!:*

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

O steluta de mare la baza, peste care lipesti o lumanare medie parfumata pui si o fundulita la culoare si o prinzi cu un melc mic si gata cadoul

| Doddel a răspuns:

La multi ani
cumpara un tricou simplu si tiparesti intr-un magazin specializat o dedicatie o imagine ceva cu tine si ea. ceva dragut

| M.madallina a răspuns:

Ziua mea e tot pe 31!