| Ivanaaa a întrebat:

Ieri am dat de intamplare la un joc.Se numeste,, NCIS[PC game]. Si am cautat peste tot si nu-l gasesc. M`am uitat pe youtube si jocul e grozav, avand in vedere ca eu sunt un mare fan "NCIS - Naval Criminal Investigative". Am gasit un site si l`am descarcat, dar dupa ce a stat 2 zile sa se descarce, pana la urma tot nu a mers.Deci cine stie cum si de unde sa-l descarc sa ma ajute.Deci daca merge dau funda GARANTAT! Si va rog daca se poate cat mai repede ca nu mai am rabdare!happy

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NCIS: Navy Investigación Criminal - Game PC
http://fbx.ro/d6dmaj4kh3sqydc1
Bafta!

| Ivanaaa explică (pentru neluL):

Se pare ca ai raspuns prea tarziu la intrebare.Pana la urma am reusit sa-l descarc...Dar exista o problema! Imi cere,, serialnumber".Am cautat peste tot dar tot nu gasesc. Poti sa ma ajuti? DAca stii...TE ROG:O3.

| neluL a răspuns (pentru Ivanaaa):

Daca am raspuns prea tarziu... asta e! Acum am vazut intrebarea si era fara raspuns! In linkurile care ti le-am dat ai instructiuni de instalare plus serial number, si tot ce-trebuie.

| Bandur_Petronela_1987 a răspuns (pentru neluL):

Vreau si eu un link catre ncis jocul! te rogggggg

| Bandur_Petronela_1987 a răspuns (pentru Ivanaaa):

De pe ce sait ai descarcat jocul?

| Ivanaaa explică (pentru Bandur_Petronela_1987):

Imi pare rau...dar nu a mers.Imi cerea tot feluri de lucruri. Si in plus intrebarea a fost pusa de mult (uita-te la data) asa ca nu mai stiu de pe ce site l-am descarcat.Eu am renuntat sa-l mai descarc.Imi pare rau, dar nu te pot ajuta :/.

| neluL a răspuns (pentru Bandur_Petronela_1987):

Vezi aici http://www.compucalitv.com/......rgar-dvd5/
Ai instructiuni in pagina