| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-a venit menstruatia și rămăsesem doar cu 3 absorbante și azi am vrut sa îmi cumpăr dar am uitat... Problema e ca o sa ma mai tina încă vreo 5 zile și mâine e Crăciunul asa ca nu cred ca voi găsi un magazin deschis. Ce pot face?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la benzinărie. Alea sunt deschise non stop

| Roberrt21 a răspuns:

Nu e prea igenic, dar nu I încotro, foloseste acolo șervețele, schimbare foarte des, mai ales cand simti ca, curge.

| FlorentinaM20 a răspuns:

Dacă ai vreun material din bumbac 100% îl tai și îl folosești pe post de tampon cu siguranța te va ajuta și nu Riști sa te alegi cu alergii sau iritați.