| Molusca a întrebat:

Bună! De câteva zile îmi curge din vagin un lichid gelatinos, maro deschis și cu niște chestii foarte ciudate, ca niște cheaguri de sânge. Încă nu mi-a venit menstruația.
Eu cred că lichidul acela nu este menstruație.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și eu tot așa cred. Dar ca să nu mergem pe credință, întreabă un medic.

| Dandinelle a răspuns:

Dacă nu ești aproape de perioada menstruala atunci ar trebui sa te duci la un medic. Este o întrebare pentru categoria Sănătate așa ca o voi muta acolo. Spor!