| RAY a întrebat:

Imi amintesc ceva dar nu stiu daca a fost realitate sau imaginatie, acum o luna am fost la terapie intensiva, in coma gradul 1, cand mi am revenit am vazut doua persoane,un barbat si o femeie de care mi am adus aminte ca salveaza oamenii cu elicopterul, lucreaza la smurd, stie cineva o echipa de genu?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Când ți-ai revenit ai văzut 2 persoane. Ce făceau acele persoane lângă tine? Au vorbit cu tine?

| RAY explică (pentru Lioana):

Da

| Lioana a răspuns (pentru RAY):

Pai atunci s-a întâmplat cu adevărat nu era imaginație.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da sunt multe echipe la Bucuresti.

| AlexSalling a răspuns:

Sincer, cred ca a fost imaginatie. Si mie mi s-a intamplat sa cred ca traiesc ceva, spre exemplu un vis care parca il traiam, il simteam pe propria piele, si cand ma trezeam nu realizam decat peste cateva zile ca de fapt fusese doar in imaginatia mea. Sincer, stiu de echipele de pe elicopter, exista, dar poate in visul/imaginatia ta s-a reflectat ceva ce ai vazut la televizor sau in realitate, dar nu te-ai fixat pe acel ceva. Acum, de faptul ca ai fost in coma, din ce cauza?