| GabyfrG a întrebat:

Imi dati si mie niste sfaturi sa nu mai pun tot la suflet!?winking

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Încearcă să îți pese doar de persoanele importante ție.

| gemeni6226 a răspuns:

Si eu am fost pusa la punct de sefu in prima mea zi de lucru azi dupa concediu si of e din cale afara de nasol mai ales ca nici nu a avut dreptate.A avut o zi proasta si a dat in mine, si ca sa nu-mi stric toata ziua imi repetam de zeci de ori; seful e bun si ma iubeste, seful e bun si ma iubeste si asta pentru ca sambata am citit ce importanta extraordinara are ce gindesti si ce simti ca t-i se intoarce exact ce trimiti in Univers si nu am vrut sa emit unde negative. Vreau sa ramin pozitiva sa atrag lucruri bune in viata mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Armenianeek a răspuns:

Oamenii vin si pleaca, n-are rost sa-ti bati capul. Gandeste-te ca acel cineva ce te jigneste este indiferent fata de parerile altora, nu te lasa mai prejos.