| Sasha_2764 a întrebat:

Imi plac foarte mult unghiile lungi asa ca mi-am luat unghii false happy unghiile mele sunt moi si se rup repede, dar totusi cand mi-le pun cu adezivul lor nu stau, mereu cad si am renuntat sa mi-le mai pun cu adeziv, am incercat cu lipici laughing ( stiu suna amuzant dar trebuia sa o fac si pe-asta ) am mai incercat cu lac sa pun pe unghie, astept sa se usuce si nimic... cu ce asi putea sa mi-le mai lipesc? ( sa nu imi spuneti super glue pentru ca afecteaza unghia ) Funda si Multumesc a, astept raspunsuri happy

3 răspunsuri:
| Adelina04 a răspuns:

Eu le lipesc mereu cu Picatura si nu mi-a afectat nicio unghie pana acumlaughing. Cand le dezlipesti tii mainile in apa calduta si gatatongue

| Amphitrite a răspuns:

Buna Sasha!
Eu iti sugerez sa lasi unghiile false si sa le lasi pe ale tale cele naturale sa creascahappy.

| anabell a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa iti pui cu gel costa mai mult dar dureaza 3 sau 4 luni si nici nu iti afecteaza unghia nici nu se rup costa cam un milion si ceva.intereseazate in coafoarele din orasul tau.