| TheWorstNightmare a întrebat:

Imi place de un baiat, dar lui inca ii mai place de fosta lui prietena si fostei prietene inca ii mai place de el, ce fac ca acel baiat sa ma placa pe mine?

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Asteapta sa se limpezeasca apele intre ei.Insinuarea aceasta intre doi oameni care inca se plac te poate costa propria nefericire:nimic nu garanteaza ca cei doi nu se vor intoarce, mai curand sau mai tarziu, la vechea lor relatie atata vreme cat nu s-au despartit in termeni categorici.

| AnGeL a răspuns:

Pai trebuie sa te placa asa cum esti tu, iar daca nu...mai exista baieti draguti