| alina5234 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult si nu stiu ce sa fac! plz help!

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sa te interesezi daca te place si el, sa intri in vorba cu el.
*-*

| oOSaritaOo a răspuns:

Vorbeşte cu el! happy

| TheAce a răspuns:

Invita-l in oras, mai ales pentru ca acume weekend. Iesiti intr-un pub sau club, in functie de ce va place si nu prea are ce sa mearga prost. Cheama-l maine seara de exemplu, de ziua Romaniei. Nu cred ca te va refuza.big grin

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Deschide o cale de dialog cu el. Cere-i o carte de care ai avea nevoie, cere-i parerea intr-un anumit domeniu, roaga-l sa te insoteasca undeva. Dupa ce se poate inchega un dialog, restul merge de la sine-daca simte si el la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştii ce să faci? Învaţă să joci bridge.