| anonim_4396 a întrebat:

Imi place sa dansez si sa ascult muzica, ma prostesc tot timpu,dansez la baie,cant in oras,urlu pe drum,strig,mistocaresc pe altii,ma plang mereu de nevoile mele financiare,vreau mereu sa fac ceva captivant,urasc maturitatea si oamenii seriosi si mereu ganditori,bine si mie imi place sa gandesc si sa cuget dar intr-un mod mai optimist,port in suflet un protest pro-optimism,anti-maturitate, nu sunt prost si inocent deloc, dar totusi de multe ori lumea ma crede prost, si nu vreau sa cad in capcana maturitatii lor imbecile, credeti ca-i normal acest lucru?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sarmaluta de varza sau de vita de vie? Mai schimba continutul ca a cam expirat.

| RAY a răspuns:

Ce faci la wc?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

TPU e o comunitate de ajutor sincer, noi ajutam persoane care au nevoie de ajutor nu care isi bat joc de noi, ce intrebare e asta ca tu stai pe wc, trezeste omule ai o varsta cum poti spuna asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

N-am cuvinte sincer

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

O poti edita