| ŞtefaniaP a întrebat:

Imi poate explica cineva in ce consta confort II (garsoniera)? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Alishia a răspuns:

Este foarte simplu.Ca si la apartamente si garsonierele au mai multe tipuri de confort: confort 2, confort 2 sporit, confort1 etc.Aceste cnforturi arata cat de spatioase sunt camere, de exemplu la un apartament confort 1 la 3 camere e in jur de 70m2, confort 2 la 3 camere are mai putini m2 si tot asa.Cu cat confortul creste cu atata se micsoreaza camerele.Eu asa stiu, sper ca nu am gresit.