| AndreySiAtat a întrebat:

Imi poate spune cineva va rog cum opresc sunetul produs de la cooler-ul de racire al procesorului? (este un sunet deranjant care se aude doar la pornirea pc-ului, dar mai apare si in timpul mersului). Multumesc!

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu ai cum sa il opresti, doar sa il mai curati din cand in cand si poate se aude mai incet.

| edit28 a răspuns:

S-a rablagit. Se aude la pornire si cand il fortezi pentru ca lucreaza mai puternic. Curata-l de praf, vezi daca sunt suruburile fixate. Daca te deranjeaza asa mult cumpara alt cooler.