| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Imi puteti face versuri rap despre fata perfecta, cu numele Ionela daca se poate

4 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu există fata perfectă...

Dacă ai sentimente pentru ea, trebuie sa ii compui singur.
Chiar dacă este un joc copilăresc ma rog.

Deci, lasă rap ul și compuneri o desficatie de iubire. Fetele nu sunt pe rap laughing

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru QElenaBoghiu):

Stiu ca nu exista fata perfecta, dar iti poti imagina ca de exemplu intr-un univers paralel o fata care acolo este dispretuita poate fii in universul nostru fata perfecta

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Poate fi. Însă nu o poți demonstra happy

| DorelExpertu a răspuns:

Da de ce sa-ti facem noi ma?
Ce, noi o fu,?
Daca vrei sa o agati cu versuri rap pune-ti tartacuta la distributie.