| Deyaa2 a întrebat:

Imi puteti scrie o dieta?happy as vrea sa slabesc destul de repede. aproximativ o luna si cateva zile

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata la micul dejun o felie de paine neagra cu un si ceai fara zahar...la pranz iti dau 2 variante ori ciorba de zarzavaturi cu paine neagra ori iti fierbi un cartof si un ou cu paine neagra.)
(faci abdomene )seara un iaurt simplu cu o banana taiata cubulete sau ciorba de zarzavat fara paine si dupa ora 20 nu mai bei nimic si faci sport in fiecare zi abdomene...Succes!
funda?