| anonul a întrebat:

Imi puteti spune cum sa fac sa dispara urmatoarea prblema: mi-am descarcat de pe net GTA Mamaia si dupa ce l-am extras intr-un folder am dat dublu click pe el si mi-a scris ca imi lipseste mss32. dll, am descarcato si dupa aia mi-a scris ca optiunii mss32. dll ii lipseste ail_set_stream_volume@8, dar aceasta nu am de unde sa o descarc, pentru ca nu se poate descarca.Ma adresez celor care au macar GTA 3 si care stiu despre ce vorbesc.Desemnez respuns castigator.Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| anonul explică:

A venit impreuna cu Gta Mamaia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal clau imi spui de unde ai luat ail set steam volume08

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel am patit

| nicusorbazatu100 a răspuns:

Sunteti prosti ma toti trebuie sa cauti gta mamaia cel mai mare ce mai mare este de 300 sau mai mult de mb