| Cosmin9 a întrebat:

Imi spune cineva cum scap de o eroare la blogul meu?
Cand dau scroll pana la capat capatul blogului sau cand apas pe "end" trece de ultima postare si de banda de final a blogului si imi da o gramada de spatiu liber...
Ca sa intelegeti ce vreau sa spun intrati pe blog - http://mindplayer9.blogspot.com/ si apasati "end" sau dati pana jos si vedeti ce vreau eu sa spun...
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!
Cel care imi zice cum scap de asta primeste funda (nici nu mai trebuia sa precizez;) )

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Cred ca stiu de ce ai spatiul acela acolo.
Intra in Design, Elemente de pagina si vezi daca ai ceva pus in partea de jos. Ma refer daca ai pus vreun gadget prin casutele de jos. Eu de exemplu am pus acolo codul de la aplicatia ce imi arata cate persoane sunt on pe blog, vad ca si tu o ai, daca ai pus acolo codul HTML e din cauza asta. Trebuie doar sa muti orice aplicatie ai in partea de jos din casuta de Design pentru a scapa de spatiul liber.
[Btw, foarte frumoase fotografiilehappy ]