| NonZarek a întrebat:

Îmi spune cineva dacă e posibil sa scriu o motivare de mana în care sa specific ca vreau sa îmi fie motivate toate absentele acumulate în perioada asta online?
Am făcut absente aproape zilnic dar nu știu data ca nu am notat iar diriginta îmi cere motivare de mana.
E posibil sa scriu asa?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai tu poti sa scrii, dar nu o sa aiba niciun efect, ca nu se motiveaza absentele pe baza scrisorii tale.

Vorbeste cu profesorul vostru diriginte. Iti trebuie adeverinta sau ceva care sa specifice de ce ai lipsit, din motive "legale" si concrete, nu... pareri.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.