| anonim_4396 a întrebat:

Îmi va fi greu sa ma las de Cola Cola Zero sau Pepsi Max Zero zahar.Sunt foarte bune.Nu știu cu ce le pot înlocui căci cafeaua nu îmi place la gust iar ceaiul e cam sec,fad.
Și dacă nu ma las de Cola? Oricum o beau fără zahar.
E o bucurie de a mea, când vad o.sticla de Cola sau Pepsi mi se aprinde luminita bucuriei din creier.laughingIar după ce o beau ma simt mai fericit.
Oare sa renunț sau nu la Cola? Repet, fără zahar.
De ce?
De ce toate lucrurile bune din viata asta nu sunt sănătoase? Iar cele sănătoase nu prea sunt cine știe ce gustoase și delicioase?
Cola.Se poate spune orice despre ea dar chiar e buuuuna.
Am dreptate?
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bea apa minerala

| StoicAnalysis a răspuns:

Am un var care obisnuia sa bea cola zilnic. Avea probleme cu dintii si cu sistemul digestiv de la asta. Acuma a cam rarit-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Știu cum e. Și mie îmi place Cola, dar mai mult Pepsi cu sau fara zahar.
Nu știu cu ce le-ai putea înlocui, dar totuși e mai bine că bei din cele fara zahar.
Ai putea totuși să reduci doza.

| LisaJulie a răspuns:

Bea fuzetea, nici el nu e sanatos dar e totusi mai bun!