| Blackwoman27 a întrebat:

Imi va fi greu sa ma transfer de la un liceu cu profil filologie la altul cu stiinte sociale?

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nu, nu e aşa de greu. Trebuie să mergi la secretariat şi să ceri o cerere de transfer. După ce te transferi vei fi nevoită să dai nişte teste numite "diferenţe".
Cam asta e tot.
Baftă!(:

| Blackwoman27 explică (pentru MadRaven):

Pai ce diferente se dau ca e profil uman si se fac cam aceleasi chestii...

| Flaviucu a răspuns:

Nu, trebuie sa dai cateva diferente pentru liceul la care doresti sa mergi si sa fie inceput de an(este mai sigur).