| emy1994 a întrebat:

In cat timp pot sa fac un abdomen plat? muschii dp burta nu se vad deoarece sunt acoperiti cu piele

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

In cateva saptamani daca faci exercitii zilnic.(peste 100 abdomene).
Acuma depinde cata grasime ai pe burta. Poate dura si mai mult.

| createing a răspuns:

Pai in vreo 5 luni daca vrei calumea.in 2 saptacumani sa se contureze ca lumea trebuie sa faci 100 de abdomente seara

| Speed2012 a răspuns:

Salut! Faci vreo 6-8 luni de sala si in acest timp nu mananci paine, mancare prajita si bauturi carbogazoase deloc.Bafta!