| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp se astupa o gaura din ureche daca nu mai pun cercei?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De tot se astupa foarte greu... dar sa stii ca intr-un an maxim se va mai micsora gaura si te vei chinuii putin cand vei vrea sa porti iar cercei.happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred ca se mai astupa, eu am gauri in urechi de cand eram copil si in ultimi 15 ani am folosit cercei cu clips.

| JeSa a răspuns:

Depinde...tongue poate si peste un an, doi...

| EUSIATIT a răspuns:

Niciodata. poate sa se mai micsoreze in rest nu.

| anonimmmmm a răspuns:

La mine in 2 luni daca nu port se astupa, desigur daca ai 80 nu se vor mai stupa ca pielea greu se cicatrizeazalaughing

| anonimmmmm a răspuns:

80 de ani am vrut sa zic

| M.D.Eveline a răspuns:

Intr-o luna sau chiar doua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de cat timp ai gaurile....ca daca ti le-ai facut de o saptamana probabilitatea sa se astupe este mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una nu am mai purtat cercel de 4-5 ani si azi cand mi-am mai facut o gaura eream curioasa daca s-a astupat cea veche si ghici ce...surpriza nu se astupase...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am un raspuns... dar pot sa intreb in cat timp mi se astupa o gaura daca o am de 3 zile? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| extasydoll a răspuns:

Pey cam in 2 luni. depinde de cat timp ai gaurabig grin

| anonim_4396 explică (pentru extasydoll):

Eu am gaura de 1 lună, se mai poate astupa?