| Alphawolf a întrebat:

In cazul in care la raspunsurile mele este nevoie de 2 zile pentru aprobare
are rost sa mai intreb ceva, sau sa mai raspund la intrebari?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Toti userii noi trec prin filtrul de moderare. Dupa 30 de raspunsuri (cred) aprobate, vei putea posta direct pe site. Daca are sau nu sens sa astepti si sa insisti, doar tu esti in masura sa decizi.

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dacă răspunzi numai pentru puncte şi a-ţi vedea răspunsurile pe site cât mai repede, probabil că nu.

| zuzi_4846 a răspuns:

happy Inceputul este mai greu si este normal sa fie asa. Ai putina rabdare si iti vor fi postate imediat si raspunsurile si intrebarile, o sa vezi. happy