| TheSmartBoy a întrebat:

In cazul in care m-as manca pe mine insumi, as deveni dublu sau as disparea? laughing
Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| xroberth a răspuns:

La un momentdat nu poti sa te mananci pe tot laughing ca mori... si s-ar putea sa faci si vreo boala digestiva. laughing dublu nu poti ca nu faci din 1, 2. Deci cel mai probabil dispari tongue

| TheSmartBoy explică:

Aceasta a fost doar o intrebare... asa de curiozitate
incercati si voi sa scrieti pe google " if i ", si deja va apare optiune cu aceasta intrebare laughing [deci scrieti doar " if i " fara a da enter] happy e chiar interesanta intrebarea laughing)

| cristinosaurus a răspuns:

Pai sa zicem ca incepi cu picioarele... apoi iti mananci pieptul, deci si inima, deci mori...