| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de cazul de la Caracal?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

O tragedie, scârbă aia de om ar trebui torturata
Legile de rahat nu au ajutat deloc, nici părinți nu sunt de iertat cum sa stea liniști când fata lor ia mașină la ocazie?!?
Ar trebui toți tras la răspundere pentru nenorocirea asta

| OldSoul a răspuns:

Nu stiu.
E destula de naspa toata povestea.
Nu vreau sa aprofundez.
Insa eu, l-as macelarii pe respectivul, l-as tine intr-o agonie continua cat mai mult timp.

| beck2804 a răspuns:

Multe păreri proaste. 0 incredere in politia din Romania, 0 siguranta. O sa ajungem sa fim batuti pe strada iar politia nu va face nimic. Acest caz tragic arata adevarul despre tara noastra, unde toate posturile de sus sunt ocupate de toti incompetentii.

| ihnei a răspuns:

Neinteresant, nu-s la sentiment cu drama domnisoarelor