| AvalohAlyn a întrebat:

V-ar placea sa traiti intr-un loc unde e numai vara? De ce?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sfârșitul primăverii și începutul toamnei sunt perioadele preferate din an. Când sunt undeva în jur de 17 - 18 grade. E ideal pentru mine. Nu îmi place vara.

| whatevernvm a răspuns:

Nu. Nu sunt așa moartă după vară. Nici iarna nu mă încântă așa tare

| Caro34 a răspuns:

E dragut sa avem fiecare anotimp fiindcă fiecare are rolul lui in viata noastră! Primăvara sadim samanta sperantei in mai bine, ea creste plina de lumina verii, se coace ca sa o putem culege toamna și sa o păstrăm in suflet, iarna, ca sa avem ce povesti generațiilor viitoare si ciclul se reia! Doar vara..., ar fi prea searbada existenta noastră!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai bine sa mor de cald decat de frig.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. urasc vara/caldura. prefer frigul/iarna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De câte ori vine canicula mă baricadez în casă. Sincer nu am suferit niciodată vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Fara iarna nu mai are niciun farmec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, urasc caldura.

| munteanuionvictor a răspuns:

Mie îmi place mai mult vara.