| Marck94 a întrebat:

V-ar placea sa traiti batranetea? Mie nu.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da.Mie imi e cam frica frica de moarte si as vrea sa ajung si la batranete chiar daca e grea.

Răspuns utilizator avertizat
| GdX a răspuns:

Depinde. Daca o sa fiu sanatos fizic si psihic, da vreau.

| RAY a răspuns:

Sincer nu stiu daca apuc asa ceva

| Lioana a răspuns:

Da. Nu vreau sa ratez nici o etapa a vietii. In toate e cate ceva de invatat si fiecare aduce experiente noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie niciodatã. Poti s-o traiesti si cu cap. E normal daca te distrugi in tinerete te afeceaza la bãtrânete. Deci sanatatea pe primul loc.Sau daca descresti pentru ca corpul nu are forta de munca.cum fac majoritatea care au avut salarii mari, dar lucreaza la pensie. Economiile unde sunt? In loc sa-si fi tinut din bani sa stea cu testiculele iesite din chiloti doar in distractii in ultimii ani de viata. Stau se chinuie fie aziluri fie ajutati de copii lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de mai mulți factori, în principiu, da.

| wpetterssone a răspuns:

Voi trăi cât mi-a fost scris.

| Elide a răspuns:

Bătrânețea cred ca este frumoasă în felul ei, mai ales daca ai copiii si nepoții si poate si stră nepoții lângă tine, noi parcurgem multe etape în viața noastră până vom muri, fiecare etapă este importantă pentru evoluția noastră

| Elinelaaaa a răspuns:

Atat timp cat pot sa mi duc grija singura, sa nu fiu nevoita sa depind de cineva, da.