| DonEduardo a întrebat:

V-ar placea sa traiti in Statele Unite? De ce?

10 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Mie nu mi-ar place sa stau intr-un stat caruia nu ii pasa de om deloc, unde daca nu ai bani nu te tratezi, daca nu ai bani nu inveti.

| Lukasssz a răspuns:

Doar in Hawaii, in rest nu...

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu mi-ar placea. E destul de costisitoare sănătatea, educația acolo.

| Theo94 a răspuns:

Doar sa vizitez, sa traiesc nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mai exact in Florida, The sunshine state happy
Mereu am fost atras de plajele exotice, de apa aceea de un albastru pur si briza marii.

| chuckmanson a răspuns:

Poate doar în California pentru ca e un stat mult mai liberal și pentru ca e posibil sa fie primul care să aibă îngrijire medicală publica. Și legislația lor cu privire la arme este extrem de based dar în rest as putea sa dau 10000 de motive pentru care urăsc țara aia.

| DonEduardo explică (pentru chuckmanson):

De ce zici ca restul Statelor Unite nu e liberal? Nu susțin ei foarte mult afacerile?

| chuckmanson a răspuns (pentru DonEduardo):

Am folosit termenul liberal cu sensul din America. Ar fi trebuit sa spun progresist

| Strwberrs a răspuns:

In Los Angeles. Pentru ca ai multe posibilitati de a deveni o celebritate.

| Mosotti a răspuns (pentru Strwberrs):

Pai pentru tine ar fi foarte bine sa fi in Los Angeles, ai ajunge repede model sau altele, si cu foarte multi bani poate, sau poate nu ajungi, depinde, insa sanse mari sunt.