| KittyEyes a întrebat:

În ce constă puterea? Cel mai inteligent răspuns primește funda!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putere are cine e destept daca o prost nu are nimic.

| Florenta16 a răspuns:

Puterea consta atunci cand o femeie este mama a unul sau a mai multor copii, si indiferent de ora, indiferent de ce probleme are la serviciu, indiferent de necazurile si tristeturile ei, indiferent de neajunsurile financiare, are timp mereu sa le faca de mancare sufletelor ei, sa ii asculta, sa ii sfatuiasca, fara sa se planga vreodata, sa le citeasca seara de noapte buna si sa le spuna ca mama lor va fi tot timpul alaturi de ei! happy Asta este puterea adevarata.

| alexandra2000ale a răspuns:

O forta pe care nimeni nu o are decat tu...happy

| Blackrose101 a răspuns:

Informatia...daca stii lucruri pe care altii nu le stiu despre diferite persoane sau lucruri.