| Ammizzu a întrebat:

In ce grupuri de pe facebook ar fi bine, interesant sa ma inscriu?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Într-un grup în care înveţi ceva.

| MariusJust4Dream a răspuns:

Intr-un grup unde sunt persoane de genul tau. Eu de exemplu sunt intr-un grup de game-eri.

| Yaasminnaa a răspuns:

In primul rand, grupul la care te inscrii ar trebui sa fie genul tau, acolo intalnesti oameni noi / prieteni, postari etc.
In al doilea rand, grupul respectiv ar trebui sa fie unul ( dupa parerea mea ) activ, care sa-ti foloseasca timpul cu folos. De exemplu ( Stardoll Romania ) in acest grup ma regasesc, desi stiu acest joc de ceva ani si merita sa fiu in acest grup, la fel si la tine, daca ai lucruri in comun cu acel / acele grupuri, poti intra cu mare drag happy.
Funda? :*