| livdum74 a întrebat:

Sunt inscris pe facebook in 50 de grupuri. Vreau sa-l inscriu si pe prietenul meu in cele 50 de grupuri. Cum pot face asta automat. Exista vreo aplicatie ceva? Stiu cum sa-l invit in fiecare grup dar pierd mult timp. Ma gandesc ca exista o posibilitate de a-l invita automat in toate cele 50 de grupuri. Astept raspuns. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il poti adauga tu fara accetul lui.Dai oinvitatie si el daca considera ca e necesar, accepta. eu nu pot sa te bag in gasca mea fara ca tu sa vrei, nu?

| Wilson_Lance_1992 a răspuns:

Nu.Scuze ca iti zic dar nu exista trebuie sa ii dai linkurile de la toate grupurile si sa se inscrie! Noroc