| RAY a întrebat:

In ce oras din Romania exista ceva de genu locurii bantuite? sau in Timisoara?

33 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu exista locuri bantuite, doar locuri despre care se spune ca sunt bantuite.

| RAY explică (pentru sublime89):

Stiu asta dar sunt curios

| sublime89 a răspuns (pentru RAY):

Vrei sa mergi noaptea sa le explorezi? laughing

| RAY explică (pentru sublime89):

Da, chiar as vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aș spune ca Padurea Hoia-Baciu din Cluj-Napoca
Din Timișoara thinking ....Liceul Carmen Sylvahee hee

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ciudam n-am auzit inca de asa ceva, cum naiba intru noaptea in liceu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor Nici eu nu am auzit dar nah am căutat pentru tine din Timișoara, dar stiam de Hoia-Baciu au pus-o si pe Youtube in top 20 cele mai creepy locuri de pe Pamant
Deci acolo mergem, ha? laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Clar fantomele in carne si oase in cautarea altor fantome, am avut un amic care i placea sa viziteze locurii disparute gen case daramate etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

:-? Interesant;))
Eu o sa vizitez asa ceva peste cateva luni :)
**El Sanatorio de Tuberculosis Abandonado de Sierra Espuña ** ăla da ''bântuit '' ☆☆☆☆☆

http://i.imgur.com/yEODTAV.jpg
http://i.imgur.com/yASo59x.jpg
http://i.imgur.com/KwqDwOX.jpg
http://i.imgur.com/v942rif.jpg
http://i.imgur.com/9wegbyE.jpg

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Misto si eu as vrea sa il vizitez banuiesc ca vreo nebuna nu gasesc nu? adica si daca e moarta e ok, eu sunt in cautarea jumatati spirituale sa spun asa, singura te duci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar singură, dar păcat ca nu este in România (._.)
Aş fi mers cu tine acolo ...trebuia sa il vizitez dar n-am apucat straight face

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Deci ma inseli? sincer si eu cu tine ce trist

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu, nu as face asta niciodată :| http://i.imgur.com/mMSVL9W.gif

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Wow ce compliment, nici eu nu te voi insela vreodata cu vreunu, te mai simti bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor.ok.
Da mă simt bine happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si eu cand vorbesc cu tine, auzi daca te agata vreun nebun acolo cum te gasesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

happy
Păi ma cauți in Crematoriu, sunt multi drogați care merg acolo si se prostesc X__X
Sau ma vei gasi moartă prin pădure...

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Te caut in silent hil, apropo mi-am amintit spaniola, am vazut labirintul lui pan inca nu am uitat-o, ai semnal bun wifi in cimitir?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea am dar cumpar un aparat nou ca celălalt mi l-au furat ticăloșii aia de morti straight face

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pe bune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da ...Tocmai ma uitam pe lista ta de filme si am vazut 45 din cele enumerate de tine plus 8 seriale ♡♡♡♡♡♡

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu m-am apucat sa vad filme thriller am pus ceva pe site dar nu toate

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am ajuns pe la pagina 4 dar asa filme bune sunt, eu le iau de pe cinemagia in functie de voturii

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In Time (2011) ti-l recomand

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Uuuu mișto. ...cu una din blondele mele favorite Amanda Seyfried si Justin Timberlake ♡♡♡♡Mulțumesc happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai vrea sa spargem o banca?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da, precum Bonnie &Clyde ♡♡♡♡
http://i.imgur.com/EnpV646.jpg

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vei vedea in film, mi-a placut foarte mult

| WolfGhost a răspuns:

:l
Ai spus ca nu crezi in Dumnezeu.Dar crezi in fantome?

| RAY explică (pentru WolfGhost):

Am spus ca cred ca exista fantome? mi-ar placea sa vad si eu ce e in locurile alea bantuite,plus ca nu vad nici o legatura intre dumnezeu si fantomele, fantomele apar in toate mitologiile ca dorinta umana sa traiasca vesnic, daca sunt ateu nu inseamna ca nu trebuie sa caut, sa fiu curios, ateismul nu-i o credinta batuta in cuie

| kgm888666 a răspuns:

Bântuite cu adevărat nu exista nicăieri, locuri de care sunt legate mituri și legende sau pur și simplu clădiri abandonate sunt cu siguranța in fiecare oraș.