| asdfghjkl321 a întrebat:

In curand e ziua iubitului meu, face 18 ani si i-am luat asa : un ceas,un parfum+deodorant (sunt la fel),iar astea le pun intr-o punguta de cadou in care va fi si o cutie de bomboane. Ce ziceti, e bun?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam banal cadoul pentru 18 ani

| RainmakerX a răspuns:

Sincer,sunt baiat si mi se pare in regula, e okay, eu unul as fi fericit...
Nu prea conteaza ce primesti atata timp cat este de la persoana iubita... orice dar venit din inima este unul bun.

| Alinush1993 a răspuns:

E super sunt baiat si iti zic sincer ca as aprecia foarte mult. happy Funda? Apropo in caz
Ca te pricepi raspunde te
Rog la ultimaea intrebare ca sunt foarte ingrijorat.

| AcelasiMereu a răspuns:

De ce nu? E superwinking