| Morenna10 a întrebat:

In curand o sa incep sa lucrez ca ospatar.ce ar trebui sa fac in prima zi cand merg la munca? Adica de ce sa ma apuc.Nu am mai lucrat pana acum.help

Răspuns Câştigător
| sellenaD a răspuns:

Iti arata, spune cineva, de acolo, stai linistita.Depinde unde o sa lucrezi, dar... in general duci meniul, bauturi, farfurii de la bucatarie la masa si strangi(debarasezi)de pe mese, iei comanda, duci nota de plata.In prima zi ar trebui sa fi atenta sa vezi ce fac ceilalti angajati si sa ''furi'' meseriehee hee. Bafta!