| Marie131 a întrebat:

In data de 12.02. 2013 o sa implinesc 18 ani si in mod normal, va trebui sa-mi schimb buletinul.Insa eu nu voi fi in tara din ianuarie pana in aprilie.Asadar, care imi sunt optiunile? Cu cat timp in avans imi pot face buletinul?

Răspuns Câştigător
| andreyutzyltau a răspuns:

Http://depabd.mai.gov.ro/eliberare_CI_18.html Aici gasesti toate informatiile! Sper ca ti-am fost de ajutor. Si poate imi dai si funda>:D

1 răspuns:
| Mell1321 a răspuns:

Poti sa ti-l faci cand vrei.Cunosc un caz care i-a luat politia buletinu pentru a il identifica si nu seamana, fizionomia difera.Era si deteriorat si agentul de politie a spus ca poate sa nu il recunoasca, nu conteaza ca numai la anul expira.