| myss a întrebat:

Buna tpu...pe 16 septembtie fac 18 ani..si as vrea sa imi schimb buletinul putin mai devreme pentru ca pe data de 16 sept plec din tara si vreau sa fie gata pana atunci...cam cu timp inainte poti merge sa schimbi buletinul? multumesc!

4 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

De ce sa il schimbi? parca este valabil 10 ani pana faci 24...

| demonxyz a răspuns:

Buna...din cate stiu eu cam cu 3sapt inainte.

| myss explică (pentru demonxyz):

Stii daca trebuie sa mergi cu unul dintre parinti? multumesc!

| myss explică:

Nu..imi expira acum...trebuie sa merg cu unul din parinti? parintii mei sunt in alta tara si as vrea sa merg la ei chiar d ziua mea de nastere..si pana in aceea data am nevoie ca buletinul sa fie gata.