| Dany_3208 a întrebat:

In dimineata aceasta am avut un vis. Imediat dupa ce acel vis s-a terminat am putut auzi cum cineva mi-a rostit numele in soapta. M-am sculat foarte speriat uitandu-ma in camera sa vad cine m-a strigat ...Cand am verificat, nu era nimeni.
Ce poate sa insemne?

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

Stai linistit si mie mi s-a intamplat.Nu inseamna nimic rau, doar ai visat si poate in vis te-a strigat cineva si u ai avut impresia ca a fost real.
Nu il crede pe Foxi ca nu e adevarat laughing

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Probabil erai speriat dupa vis si ti s-a parut ca auzi ceva, sau inca nu erai complet treaz. A fost doar un cosmar, nu iti fa griji.

| foxi a răspuns:

Popular se zice ca ai un blestem asupra ta!

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Multe poate sa insemne vad ca artifici te-a convins ca este doar un vis, asa si este dar hey cand Isus a zis ca este fiul lui Dumnezeu la crezut cineva? Visele pot sa reprezinta semne sau sa fie din cauza oboselii doar, daca tu consideri ca e un semn sau ai fost doar obosit ramane la latitudinea ta.bafta

| petruI a răspuns:

1 doar soc. 2fantome dar cred ca nu, o fi subconstientu.