| printesapamalamasamalamadingdong a întrebat:

In Germania sunt hainele mai ieftine?
si as vrea sa stiu cum este Germania ca si tara cum sunt oamenii in special in bonn dau funda

1 răspuns:
| Okami23 a răspuns:

Hainele sunt mai ieftine cand se fac reduceri(la ei sunt foarte frecvente)
oamenii sunt mai reci, iar daca esti mai non-comformist(de ex, roz in cap) nu se uita dubios la tine, sunt mai deschisi la minte, muncesc de adevarat, respecta ce fac, nu exista barfa ca aici, este o tara dezvoltata iar nivelul de trai e mai bun