| TheLoveDoctor a întrebat:

In gradina zoologica se vor aduce un inorog și doi grifoni. Costul biletelor pentru a vizita aceste capodopere vor fi de 50 de ron/persoana. Nu este destul de scump?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supertareeee!
E scump, dar eu zic ca merita. Pana la urma, e o medie de 16,(6) lei/cap de animal fantastic vizionat. Si am auzit ca parte din banii de pe bilete ii vor investi sa aduca si monstrul din Loch Ness, sau macar pe chupacabra, si chiar Alba ca Zapada a dat un comunicat de presa ca va sponsoriza (impreuna cu printul si 4 din cei 7 pitici) operatiunea.

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cam scump, mai ales ca interesant va fi doar inorogul; ceilalti doi pot fi niste catei obisnuiti din rasa grifon! E adevarat ca, dupa informatiile mele, catei din aceasta rasa n-ar exista inca in Romania!

| unione a răspuns:

In care gradina zoologica? Am auzit ca vor ateriza pe un cal alb zburator happy Ieftin pentru animalele astea ''de poveste''

| cami_5314 a răspuns:

Cand or sa aduca si sirene atunci o sa merite banii...pana atunci ma multumesc doar cu minotaurii si centaurii de la mine din oras.