| kristy10 a întrebat:

In kilu meu la ce este afara in Bucursti astia fac scoala bagamias pla in ei! Scuzati expresia da ma enerveaza astia cu scoliile lor:

Răspuns Câştigător
| TheWorstNightmare a răspuns:

Noua ne-a inchis scoala 2 zile happy

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Unde ai dreptate - " ai " - lasa scoala si du-te la munca sa vezi pe urma ce fugi la scoala - ha ha ha

| ToKen a răspuns:

Te rog nu, nu te enerva, sa nu-ti cada ochelarii. I don't want to see
Ba mai lasa scoala ca iti **** creierii mai ceva ca legalele, nu inveti nimic acolo te mai plictisesc aia cu teoriile lor, te pun sa cari caiete si carti, chiar si pixuri.
Nu merita efortul crede-ma, ramai acasa pe net ca e mai bine. big grin
Zi faina!