| anonim_4396 a întrebat:

În legătură cu cu bacul la romana, dintre care opere/romane credeți ca pica în 2022? De exemplu 'moara cu noroc' a picat anul asta 2021. Drama 'Iona' sau 'riga crypto' 'lapona enigel' nu cred ca pica astea. Pentru cei care știu as vrea sa îmi zică o părere.
Dau bacul în 2022.

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu te baza pe ce a picat deja, ca eu cand am dat bac-ul, a fost al 4-lea an consecutiv in care a picat poezia. Toti au fost socati, mai putin eu, care oricum invatasem toate comentariile.

Răspuns utilizator avertizat