| MetisuI a întrebat:

In lume predomina introvertitii sau extrovertitii?

Răspuns Câştigător
| CassiusAlexander a răspuns:

Din experiența mea, clar introvertiții. Mai ales de un an în coace. Când zic "clar", mă refer că clar predomină, nu înseamnă că e 90-10. Mai degrabă 55-45.

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

N-am idee, cred ca sunt egali.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu s-a facut o statistica, nici nu se poate.
Nu inseamna ca daca iti tii la secret problemele personale esti introvertit. Sunt destui exttrovertiti care vorbesc mul, dar nu spun nimic concret si mai ales dupa ei. Sunt persoane exuberante, de care, daca le studiezi cu atentie, iti dai seama ca-si ascund bine: timiditatea, lipsa de cunostinte sau problemele personale.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nici una nici alta. Predmonia oamenii care sunt intre extrovertism si introvertism

| oglindasultanului a răspuns:

Ex ca ceilalti sunt invizibilii.

| Invictusman a răspuns:

Naibii știe, dacă o mai veni un lockdown care sa ne tine câteva luni în casa deși nu cred, cred ca introvertitii, nu exista o statistica 100% certa cine predomina, eu sunt de părere ca prostia și răutatea predomina și va predomina mult timp de acum în colo, sinceritatea va rămâne doar un CITAT!