| kyungsoo a întrebat:

In mall uri poți intra si pe test din saliva sau doar test DSP?

1 răspuns:
| 1997onur a răspuns:

Nu am intrat niciodată pe test de saliva la malllaughing) mereu intram prin parcări cu o masca pe fata ca mafioți laughing) și nimeni nu ma prindea loam repede redbul cu pepene rosu și niște dulciuri și fugeam repede dacă ma prindeau mi-o loam laughing) după ce mi-am făcut vaccinul și hârtia verde ca am făcut vaccinul pot intra liniștit prin parcări laughing)