| anonim_4396 a întrebat:

In noaptea de banchet, un baiat pupa o fata pe obraz de doua ori[Pentru prima oara]. Aceasta nu ii zice nimic si isi continua dansul. Apoi, baiatul se saruta cu o alta fata si danseaza impreuna. Ce inseamna? A fost un gest prin care dovedeste ca nu o respecta pe fata, iar aceasta ca accepta?

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pe cea care a pupat-o pe obraz, a pupat-o in semn de respect.
Pe cealalta o placea.

Parerea mea.
Bafta

| LifeFail a răspuns:

Bună.
După mine, chestia asta înseamnă că băiatul e cam neserios.
Baftă!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Asta inseamna ca baiatul e nesimtit si isi bate joc de fete oh go on