| ℛąin a întrebat:

În prezent, jucați vreun joc?

Răspuns Câştigător
| syd a răspuns:

Am instalate bioshock (cel din 2007, pe care l-as putea rejuca la infinit), ori and the blind forest, the vanishing of ethan carter, little inferno, sins of a solar empire. nu am un calculator prea bun, altfel m-as juca si titluri mai noi

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Jocul vieti cred ca e cel mai cool joc, m-as juca gta 5 dar nu am pc de gaming

| ℛąin explică (pentru RAY):

Te înțeleg. Eu aș vrea să joc MAFIA III laughing

| RAY a răspuns (pentru ℛąin):

Si eu la fel

| ℛąin explică (pentru RAY):

Băiatul ăla, ToTforeverdust spunea că are un pc bun. Poate ne înțelegem să mergem să-l furăm laughing

| Drimmero a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca viata este chiar un joc si toata lumea il joaca conform regulilor? '' se nasc, cresc, mor''

| ℛąin explică (pentru Drimmero):

Dar nu despre asta vorbeam laughing

| Drimmero a răspuns (pentru ℛąin):

Atentie... nu intamplator am bagat raspunsul asta! Tot joc e si 'supravietuirea'.
Nu mai imi pierd eu vremea pe jocuri, consider ca am altceva mai bun de facut.

| OldSoul a răspuns:

Joc de cateva zile un joc online (Grepolis).
Acum ce e drept, am mai jucat acest joc si in anii trecuti, dar de la un moment ma plictiseam si renuntam, probabil asa va fi si acum.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, minecraft. Il joc de cativa ani, cam de 5 ani, si imi place mult.

| justanotheruser99 a răspuns:

Monopoly laughing

| Staind a răspuns:

Yup

| ℛąin explică (pentru Staind):

Ce joci?

| Staind a răspuns (pentru ℛąin):

Momentan starcraft 2...maraton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cel mai periculos joc.
Ma joc cu focul si desi stiu ca o sa ma frig mai devreme sau mai tarziu nu mi-e teama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc cu nervii oamenilor, se pune?

| ℛąin explică (pentru anonim_4396):

Se pune. Fiecare cu plăcerile lui laughing

| August99 a răspuns:

Minecraft, League of Legends, Watch Dogs