| ProblemeKuFeteLe a întrebat:

Daca dintr-o data vine si se baga in seama cu mine... Buna TPU! Fiind in clasa a 9-a am intelnit colegi si desigur colege noi. dupa 2 sau 2 luni jumate in fine cat a trecut de scoala, eu nu am prea vorbit cu aceasta colega, mai mult cu prietena ei cea mai buna ( si ea colega cu noi ). dar de 3-4 zile ea tot vine pe langa mine imi zambeste, se baga in discutiile mele etc... acum 2 zile cred ca a facut ceva intentionat. s-a asezat mai langa mine si 'a picat cu scaunul ' eu m-am dus si am ridicat-o mi-a zis 'mersi' si mi-a zambit. Nu stiu daca ma place, a iesit Miss Boboc la mine in liceu... eu sunt cel mai amuzant din clasa ( o spun toti ) dar nu stiu. Pareri, sfaturi! VA ROG! PLZZ!

Răspuns Câştigător
| împartezâmbete a răspuns:

Da ar putea fi semne clare ca se da la tine, dar totusi daca esti baiat bagate si tu in seama, propune-i sa te ajute cu un exercititu ceva si cand esti mai singur cu ea cerei si tu un nr de telefon, un id ceva! hai ca poti

1 răspuns:
| Wolfyye a răspuns:

Ar fi ceva semne ca te place, dar o poti pune pe prietena ei cea mai buna sa o intrebe.