| HelpBoy a întrebat:

In primul rand scuzati categoria ca n-am stiu la ce sa o postez.
Deci in primul rand eu sunt la un liceu tehnic la un profil electric si ni s-a spus ca noi o sa primim la terminarea liceului o diploma de tehnicieni cu care ne putem angaja direct. Dar problema este urmatoare unde as putea sa urmez un curs in domeniu asta fara sa imi ceara diploma de bac adica sa invat mai bine ca ce am invatat noi in ateliere este putin. Funda cine ma poate ajuta big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand tb sa intrebi la fortele de munca despre cursuri in domeniul tau sau poti cauta in orasul tau centre unde se fac cursuri cu specializarea ta, iar dupa terminarea respectivului curs sa iti elibereze o diploma. Mult succes.

1 răspuns:
| AvM94 a răspuns:

De unde esti? Du-te la fortele de munca si intreaba acolo despre cursuri, s-ar putea sa gasesti.