| mgtow a întrebat:

In ultima vreme imi tot vin copile fara scoala vietii in fata si incep sa se uite la mine apoi rad, le intreb ce au si continua sa se uite in ochii mei apoi rad, ma apuca si pe mine rasul dar chestia asta ma deranjeaza enorm de mult pentru ca eu m-am obisnuit singur traiesc bine si nu ma incanta deloc sa am parte de o partenera in viata mea. Am sesizat ca oglinda din mijlocul autobuzului e o problema pentru ca acolo se uita si ma vede. Am ajuns sa fiu inchis in mine de parca ma impac mai bine cu colegii de munca (dusmani, prieteni cum sant ei) imi sant ca o familie cand ma aflu printre ei, nu ma incanta cu nimic o laba sau un futai astea sant niste capricii pentru obsedati. Cum pot sa fiu mai serios, nepasator? Vreau sa fiu mai rece si indiferent.

19 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Freak

| mgtow explică (pentru Th3AbSinTh3):

Abtine-te de la raspunsuri inutile

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru mgtow):

De ce? Le mai dau adminilor de lucru, mi-au sters raspunsuri chiar utile, nu ma supar daca-l sterg pe asta.

Dar eu cred ca am dreptate, du-te la un psiholog! Atentie, am spus psiholog, nu psihiatru!

Sa vedem ce-ti mai raspund si ceilalti si vorbim dupa.

| mgtow explică (pentru Th3AbSinTh3):

Pe mine ma deranjeaza ca rad si nu imi dau o explicatie eu vreau sa nu fiu deranjat. Daca eu ma simt bine fiind singur e ceva normal pentru ca si altii se simt bine fiind singuri in viata. In ziua de azi singuratatea e buna nu mai e ca pe vremuri ca e rea singuratatea intelegi? Viata in 2 aduce mai multe probleme

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru mgtow):

N-ai gasit fata potrivita!

Si eu vreau sa am o casa la munte, in afara orasului, sa merg in oras numai pentru a face cumparaturi.

Dar nu vreau sa fiu singur in acea casa, vreau o fata langa mine, mereu apar probleme, apar chair daca esti singur, doar ca singur e mult mai greu sa treci peste.

Sa intalnesti o fata care gandeste la fel ca tine cand vine vorba de subiecte delicate sau care are o gandire total diferita care sa te fascineze, e grozav...

| mgtow explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu am nevoie de una tot e o cheltuiala de bani irositi

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru mgtow):

Pfff

dar nu despre genul ala de fata vorbesc eu

exista fete pentru care multi muncim doar sa le luam niste flori sau sa le scoatem in oras, chair merita

| mgtow explică (pentru Th3AbSinTh3):

Toate vor bani si aia care crezi ca e cea mai serioasa dintre toate pentru 100€ se lasa domolita de un idiot. Cine se baga pe felie in zilele astea cu una o face pentru o durata determinata pentru ca nu vor ramane impreuna definitiv

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru mgtow):

Ba da! laughing)))

Fiecare cu parerea lui, dar n-ai intalnit fata potrivit

| mgtow explică (pentru Th3AbSinTh3):

Bagamias p..la in ele pentru ca pentru mine toate sant niste pradatoare ordinare, indiferent ca ma fac sa rad sau sa le zambesc imi vine sa le omor pe loc

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru mgtow):

rolling on the floor)))

| mgtow explică (pentru Th3AbSinTh3):

Dc razi

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru mgtow):

Ca-ti vine sa le omori

te-ai cam ars pe seama fetelor, nu?

| mgtow explică (pentru Th3AbSinTh3):

Clar

| Cσcσ a răspuns:

Mda, am vazut conversatia de mai sus si ce sa zic? Ai o parere foarte buna despre fete. Ei bine, si eu sunt fata si, intr-un fel, iti dau dreptate. Cred ca si eu voi alege celibatul.
Acum, ca sa te ajut cu problema, poti fii indiferent si sa nu le bagi in seama. O sa se plictiseasca ele de flirtat singure.
Succes!

| mgtow explică (pentru Cσcσ):

Ce te-a impins spre singuratate? daca pot sa stiu

| Cσcσ a răspuns (pentru mgtow):

Pur si simplu simt ca nu ma potrivesc cu nimeni. Nu ma simt atrasa de nimeni. Unii oameni imi spun ca sufar de "anxietate de atasament". Eh, o fi si asa!
Oricum, baietii din jurul meu sunt niste idioti.

| mgtow explică (pentru Cσcσ):

Am vazut ca vroiai sa pleci cu unu de 39 si tu ai 19 ani, daca e de la el problema nu e bine. dar se intampla pentru ca si mie mi-ar conveni sa prind una de 30 langa mine

| Cσcσ a răspuns (pentru mgtow):

Nu, ai inteles gresit. Intrebarea aia nu era pentru mine, ci pentru o amica. Eu nu m-as vedea langa un mos laughing. Nu am 19 ani, am mai putin. Ce-i drept, m-am indragostit o data si, sincer, nu-mi mai trebuie.