| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Azi dimineață când mă duceam spre munca am tras o bășină silențioasă și puturoasa în autobuz.Am văzut că aia de lângă mine și-au acoperit nasul cu gecile și pe mine mă bușea râsul și că sa nu mă dau de gol m-am mutat in alta parte a autobuzului și mi-am dat drumul la ras acolo.Bine bășină nu am tras-o intenționat.
Întrebarea mea e in felul următor:Te poți opri sau abține din ras daca te apuca râsul?
Și dacă da cum poți face asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebarea e de ce îți ies puturoasele involuntar, sigur ai probleme cu burta, cu intestinele laughing
Eu odată urcasem într-un tramvai și erau mai mulți oameni și pe scaun stăteau 2 gipsani și aveau puse langa ei 2 cărucioare cu copii mici ( bebelasi) eu când trecusem pe langa ei efectiv nu știu cum tramvaiul sa clătinat Putin într-o direcție și chiar atunci brusc mă miscase și pe mine și eu mă abținusem până în acel moment,când am trecut pe langa ei ocolind cărucioarele cu puradei chiar atunci neintenționat mi-a scăpat și mie o beșină masivă Hiroshima direct in nasul lor,a început să înjure de morți eu mi-am văzut de treabă și m-am așezat lejereanu pe scaunul din fata la câțiva metri distanta,efectiv nu mai puteam de rușine,îmi venea să mă bag sub scaun,coborâsem fast la următoarea statie,tot eram rușinat de nu mai puteam am simțit că se termina lumea
Trebuie sa ai grija ce alimente consumi,eu cred că nu ți-ar strica o vizita la un gastroenterolog sa vezi de ce ai aceasta problema că e destul de rușinoasă, in orice moment le poți da și la locul de munca sa intoxici oamenii nevinovați
Evita fasolea, varza și junk food, mănâncă mai sanatos și la ore fixe
Uite tu ai reacționat ok nu te-ai rușinat nu ți sa părut mega stânjenitor ai reacționat pozitiv, trebuia să faci din cap că unul de lângă tine a călcat broasca
Cred că mirosea tot autobuzul a gaz lampant laughing

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Respiri adânc cu gura larg deschisă.

| ReddY25 a răspuns:

Lool