| alle_9243 a întrebat:

In ultima vreme toti m`au parasit.am ramas singura cand aveam cea mai mare nevoie de o vorba buna sau poate doar de cineva care sa ma asculte.De ce tot timpul ma dau la o parte? poate am gresit si eu, nu neg asta. dar nu cred ca a fost atat de gravoh go on pana la urma a gresi e omeneste. ma simt atat de singura.nu mai am pe nimeni sad simt ca nimeni nu ma iubeste.prietenele mele m`au dat treptat treptat la o parte, nici macar nu ma cauta, tot eu le caut oh go on acum vad cati dintre ei tin la mine sau au tinut. si observ ca nimeni nu ma iubestesad

Răspuns Câştigător
| LuciVIP a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine.as vrea sa te pot ajuta.in ciuda acestui fatp sper ca-ti vei gasi si face prieteni cu adevarat prieteni :d care sa fie alaturi de tine atunci cand ai nevoie si ta te ssprijine. sper ca asta sa se intample cat mai repede si sa dureje toata viata happy

3 răspunsuri:
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Depinde ce persoane ai langa tine! Pentru ca unele persoane chiar nu de potrivesc unele cu altele...imi pare rau pentru tine este foare nasol sa fi singura si eu am trecut prin asta si cand aveam cea mai mare nvoie am zis Gata nu ma mai ajuta nimeni!

| ChrisIwal a răspuns:

O sa fiu sincer cu tine si eu am fost asa si ff naspa m-am simtit da stii ce am facut... am inceput sa ma bag in seama, le-am aratat ca nu sunt o pers din aia antisociabila si da poate am mai gresit si eu da cum ai zis si tu e omeneste.Deci eu zic sa te bagi in seama da nu foarte mult ca dupa aia o sa zica ca vrei sa fi in centrul atentiei.mai fa si tu chestii,, prosteti" zi cate o gluma povestestele despre ceva interesant
Bafta

| alle_9243 explică:

Pai da dar cum sa fac asta daca ma evita? adica eu in momentul de fata nu am decat o prietena care nu e din zoan de unde stau eu[e o fosta colega] prietenele mele cu care ieseam ti-am zis nu ma mai vor.eu tot incerc sa ma bag in seama cu ele dar nici sa stresez nu vreau.si in plus daca ar tine la mine ar lasa din orgoliu si ele.acum stau numai in casa sau cand ies,ies cu baietii, iar ele sunt amandoua afara, ma trateaza ca pe oarecare sad nu inteleg cum pot sa fie atat de indiferente...iti multumesc frumos pentru sfat :*