| cosminbacau a întrebat:

Inainte sa postati o intrebare aici va mai documentati si in alta parte?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

De obicei postez intrebari numai ca sa cer opinii personale.Si da, ma documentez inainte sa pun o intrebare.Ma enerveaza toti plozii pentru care Google e ceva misterios.De ce sa iti pierzi minute pretioase din viata scriind o intrebare aici cand foarte simplu poti cauta pe google?

2 răspunsuri:
| LiaLiuta a răspuns:

Buna. Eu cred ca jumatate nu au auzit de Google - search, iar ceilalti doresc atentie... Imi pare rau pentru cei care se documenteaza numai de pe TPU sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postez o intrebare pe TPU doar daca nu am gasit raspuns in alta parte(deci da, ma documentez mai intai)sau daca sunt sceptica cu privire la ceea ce am gasit.